Vodio – دسترسی آسان به ویدیوهای جذاب، طبق سلیقه‌ی کاربران


Vodio1


بسیاری از کاربران از تماشای محتوای تصویری و ویدیویی در محیط اینترنت لذت می‌برند و ترجیح می‌دهند اخبار و اطلاعات مورد نظر خود را از طریق این نوع از رسانه به دست آورند. Vodio برنامه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد ویدیوهای مورد نظر خود را به صورت کانال‌های مختلف دسته‌بندی کنند و علاوه بر این ویدیوهای مشابه آن‌چه کاربر به آن علاقمند است را نیز به او پیشنهاد می‌کند.

این برنامه، ویدیوهای مشابه و مرتبط را در کانال‌هایی مانند سرگرمی، علمی، خبری، موسیقی و… دسته‌بندی می‌کند تا دسترسی کاربر به آن‌ها را آسان‌تر کند و علاوه بر آن شبکه‌ای از برترین ویدیوها را نیز به مجموعه اضافه می‌کند تا کاربران همواره در جریان اتفاقات مهم و ویدیوهای داغِ روز قرار داشته باشند. این برنامه همچنین کانال‌هایی مانند NPR Music, Mashable و بسیار دیگر را نیز پشتیبانی می‌کند؛ البته ممکن است بسیاری از این کانال‌ها در ایران قابل دسترسی نباشند.

کاربران می‌توانند تنظیمات Vodio خود را نیز شخصی‌سازی کرده و نُه کانال برتر خود را در صفحه‌ی خانه‌ی برنامه قرار دهند. وقتی با استفاده از این برنامه در حال تماشای ویدیویی هستید می‌توانید به سادگی آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید یا حتی لیست دیگر ویدیوهای موجود در آن کانال را نیز مشاهده کنید.

این برنامه به شبکه‌های اجتماعی مورد استفاده‌ی کاربر متصل شده و اطلاعاتی را در مورد علایق او جمع‌آوری می‌کند تا بتواند محتوای ویدیویی منطبق با سلیقه و موضوعات مورد علاقه‌ی او را پیشنهاد کند و علاوه بر این از گزینه‌های «دوست داشتن» و «دوست نداشتن» نیز برای پیشنهاد ویدیوهای مشابه مطابق سلیقه‌ی کاربر استفاده می‌کند.

قابلیت‌های برنامه

 • قابلیت جست‌وجوی ویدیوهای محبوب و دسته‌بندی آن‌ها در کانال‌های مختلف مانند سرگرمی، موسیقی، ورزشی، اخبار، علمی و پرطرفدارها
   
 • قابلیت جمع‌آوری اطلاعات در مورد موضوعات مورد علاقه‌ی کاربر بر اساس ویدیوهایی که تماشا می‌کند
   
 • قابلیت جمع‌آوری اطلاعات در مورد سلیقه‌ی کاربر از طریق اتصال به شبکه‌های مختلف اجتماعی
   
 • قابلیت به اشتراک گذاشتن ویدیوها در شبکه‌های اجتماعی مختلف
   
 • قابلیت مشاهده‌ی ویدیوهایی که دوستان تماشا می‌کنند
   
 • قابلیت به اشتراک گذاشتن ویدیوها در شبکه‌های اجتماعی مختلف
   
 • قابلیت پیشنهاد ویدیوهای جدید بر اساس ویدیوهای تماشا شده و اطلاعات به دست آمده از شبکه‌های اجتماعی

قابل نصب روی

iOS 7.1 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

اندروید ۳.۰ و بالاتر

لینک‌های دریافت

حجم نسخه‌ی آی او اس: ۱۴.۳ MB

حجم نسخه‌ی اندروید: ۶.۰ MBbadge-new (1) badge-new (2)


 

(2)(0)