A Color Story – فیلترهایی برای درخشان‌تر کردن رنگ‌ها در عکس


A Color Story


اگر از فیلترهای تیره و تاریک برای عکس‌های خود خسته شده‌اید و به دنبال اپی هستید که بتواند رنگ‌های موجود در عکس‌ها را روشن و درخشان‌تر نشان دهد، می‌توانید از اپ جدید A Color Story برای ادیت عکس‌هایتان استفاده کنید. فیلترهای موجود در این برنامه می‌توانند بسیاری از تکنیک‌های تعادل رنگ سفید را تنها با یک حرکت و مانند برنامه‌ی فوتوشاپ بازسازی کنند.

بسیاری از فیلترهای موجود در برنامه‌های دیگر، معمولاً رنگ‌ها را کدر و محیط عکس‌ها را تیره می‌کنند اما یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این اپ، تلاش برای ساخت رنگ‌های درخشان است و گزینه‌های بسیاری را نیز برای رسیدن به این هدف در اختیار کاربر قرار می‌دهد؛ با استفاده از این اپ می‌توانید رنگ‌ها را به جای از بین بردن و تیره کردن، تقویت کنید!

عکس‌هایی که با آیفون می‌گیریم، معمولاً نورپردازی چندان خوبی ندارند و همیشه نیازمند کمی ادیت هستند و این کار با استفاده از این اپ بسیار آسان است، تنها کافیست به قسمت ادیت تنظیمات تصویر بروید و نور عکس‌تان را به دلخواه خود تنظیم کنید. این برنامه همچنین دارای مجموعه افکت‌های جذابی مانند Flare و بوکه، نشت نور و Color Fog.

این افکت‌ها با کمک ترکیب چندین لایه از اشکال و رنگ‌ها ساخته شده‌اند تا بتوانند به زیبایی، کیفیت رنگ تصاویر مختلف را بالاتر ببرند. علاوه بر این که موقعیت قرار گرفتن هر یک از این فیلترها را می‌توانید به راحتی با دست تغییر دهید تا بتوانید حس مورد نظر خود از عکس‌ها را به دست آورید و درنهایت در صورتی که به ترکیب مورد نظر خود رسیدید، می‌توانید آن را به عنوان فیلتر دلخواهتان ذخیره کنید تا بتوانید در آینده به آسانی به آن دسترسی داشته باشید.

قابلیت‌های برنامه

 • درخشان‌تر کردن رنگ‌های موجود در تصاویر
   
 • دارای بیش از ۱۰۰ فیلتر مختلف
   
 • دارای بیش از ۴۰ افکت قابل جابجایی
   
 • دارای بیش از ۲۰ ابزار رایگان از جمله Curves
   
 • قابلیت ذخیره‌ی مجموعه‌ی افکت‌ها و فیلترهای استفاده شده در تصاویر برای دسترسی آسان

قابل نصب روی

iOS 7.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

لینک دریافت

حجم: ۵۶ MBbadge-new (1)

برای پرداخت درون‌برنامه‌ای برنامه‌های اپ‌استور می‌توانید از ویترین سیبچه ، کارت اعتباری آیتونز تهیه کنید.


 

(1)(0)