Base – دوربین جایگزین iOS با کاربری شبیه به دوربین‌های آنالوگ


Base


Base – Film Stock Camera یک دوربین جایگزین برای عکاسی است که روندی برعکس دیگر اپ‌های عکاسی معمول دارد. در عکاسی دیجیتال، همیشه اول عکس می‌گیریم و بعد آن را ادیت می‌کنیم اما روال کار در Base بیشتر شبیه به دوربین‌های آنالوگ است. در گذشته، عکاسان همیشه نوع خاصی از فیلم را به خاطر ویژگی‌هایی که داشت انتخاب می‌کردند؛ مثلاً مدل خاصی از یک نوع فیلم برای عکاسی پرتره و نوعی دیگر برای عکاسی از منظره مناسب بود و این فیلم‌ها بر اساس تصویری که در ذهن عکاس بود انتخاب می‌شدند.

استفاده از Base بسیار آسان است؛ برای این کار کافی است دوربین را به سمت منظره‌ی دلخواه خود بگیرید و افکت مورد نظرتان را از میان ۱۴ فیلمی که در پایین صفحه قرار دارند انتخاب کنید. با انتخاب هر یک از این فیلم‌ها می‌توانید اثری را که بر تصویرتان خواهد داشت مشاهده کنید و بعد عکس‌تان را بگیرید که عکس ثبت شده در Camera Roll دستگاه ذخیره خواهد شد.

با استفاده از این برنامه نمی‌توانید عکس‌هایی را که قبلاً گرفته‌اید ادیت کنید یا روی آن‌ها فیلتر بگذارید؛ البته سازندگان این برنامه این کار را کاملاً عمدی انجام داده‌اند و معتقدند اپ‌های بسیاری برای ادیت عکس بعد از ثبت آن وجود دارند و این برنامه قصد ندارد در زمینه‌ی ادیت عکس فعالیت کند.

قابلیت‌های برنامه

 • بازسازی ویژگی‌های تصویری فیلم‌های عکاسی
   
 • حاوی افکت حالت Expire شده‌ی فیلم‌ها
   
 • قابلیت انتخاب افکت دلخواه پیش از ثبت تصویر
   
 • قابلیت ذخیره‌ی عکس در Camera Roll
   
 • قابلیت باز کردن و ادیت عکس در اپ‌های دیگر
   
 • قابلیت به اشترک گذاشتن تصویر در شبکه‌های اجتماعی مختلف

قابل نصب روی

iOS 8.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

قیمت

اپ‌استور: ۰.۹۹ دلار

ویترین سیبچه: ۴ هزار تومان

لینک دریافت

حجم: ۱۴.۵ MBbadge-new (1)

برای خرید ریالی برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید.


 

(1)(0)