Forevery Photo – دسته‌بندی آسان و خودکار عکس ها


Forevery Photo


دسته‌بندی و مرتب کردن عکس‌های موجود در Camera Roll گوشی معمولاً کاری شوار و خسته‌کننده است که به زمان زیای نیز احتیاج دارد. منتقل کردن هر تصویر به آلبوم‌های مربوطه، برچسب‌گذاری کردن آن‌ها با اطلاعات مرتبط و حتی اضافه کردن نام افراد حاضر در هر عکس به دقت و زمان بسیاری نیاز دارد. اما Forevery Photo می‌تواند تمام این کارها را سریع و به راحتی انجام دهد.

هنگامی که این برنامه را نصب می‌کنید و اجازه‌ی دسترسی به آلبوم تصاویرتان را به آن می‌دهید، عکس‌ها را به طور خودکار به دسته‌های مختلف مانند تصاویر جدید، عکس‌هایی که با دیگران گرفته‌اید و تصاویر مربوط به مکان‌های مختلف دسته‌بندی می‌کند که تصاویر موجود در هر یک از این دسته‌ها نیز به زیرمجموعه‌های دیگری تقسیم می‌شوند که عکس‌های مشابه در آن‌ها جای می‌گیرد.

این برنامه همچنین از شما می‌خواهد شماره تماس خود را در اختیارش قرار دهید تا بتواند به لیست Contact ها دسترسی پیدا کرده و افرادی که با آن‌ها عکس انداخته‌اید را شناسایی و در تصاویر تگ کند. این برنامه همچنین دارای دوربین داخلی نیز هست که در صورتی که با استفاده از آن عکسی بگیرید، به طور خودکار ویژگی‌های تصویر را شناسایی کرده و برچسب‌های مناسب را به آن اضافه می‌کند.

قابلیت‌های برنامه

  • دسته‌بندی تصاویر به گروه‌های اصلی مانند ایده‌ها، افراد، مکان‌ها، اشیا و زمان
     
  • قابلیت جست‌وجوی عکس‌های مشابه بر اساس زمان، مکان یا تشابهات ظاهری
     
  • قابلیت شخصی‌سازی برنامه بر اساس علایق کاربر و مسائل دارای اهمیت
     
  • قابلیت به اشتراک گذاشتن تصاویر در شبکه‌های مختلف اجتماعی یا ارسال آن‌ها از طریق ای-میل

قابل نصب روی

iOS 8.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

لینک دریافت

حجم: ۱۶ MBbadge-new (1)


 

(1)(0)