آیفون ۶ اس ، اپل واچ و آی مک با روکش طلای ۲۴ عیار چند؟


gold_apple002-780x390


چند سالی است که تنوع رنگ به محصولات اپل راه پیداکرده و این امکان فراهم‌شده که مک بوک یا آیفون خود را، از رنگ‌های خاصی مثل طلایی و یا رزگلد انتخاب و خریداری کنید تا جلوه بیشتری داشته باشند. اما گویا هنوز جای طلا و رنگ طلایی براق و خاص آن از دید برخی از طرفداران این محصولات خالی است.

درصورتی‌که محصولات اپل و لوگوی سیب گاز زده آن در پشت این دستگاه‌ها برای شما کافی نبوده و هنوز احساس می‌کنید که ازلحاظ لوکس بودن آن مطمئن نیستید، دستگاه اپلی موردعلاقه خود را به دست Goldgenie بسپارید. قبل از این هم نام این شرکت را بارها شنیده بودیم و اکنون این شرکت به سراغ محصولات جدید اپل رفته و سفارش‌های طلاکاری مشتریان خود را بر روی آن‌ها هم قبول می‌کند. به‌عنوان‌مثال آیفون ۶ اسی که با روکش طلای ۲۴ عیار و همچنین یک لایه از الماس در قسمت لوگو و کناره‌ها تزیین‌شده، در حدود ۱۴ هزار دلار برای مشتریان مایه‌دار آن آب خواهد خورد. اگر هم قصد دارید پول کمتری خرج کنید می‌توانید آیفون خود را با تنها ۱۲۹۰ دلار روکش طلا کنید.
 


 

همچنین این شرکت برای دوست داران اپل واچ که اصلاً دوست ندارند برای خرید مدل Watch Edition این ساعت، که برچسب قیمت ۱۰ هزار دلاری بر روی آن خورد پول پرداخت کنند، می‌توانند اپل واچ طلای ضدزنگ شرکت گلدجینی را باقیمت ناچیز ۳۴۰۰ دلار خریداری کنند! البته بند این اپل واچ هم کاملاً طلا پوش خواهد شد.

اما جدا از آیفون، شرکت گلدجینی قصد دارد تا تعداد ۵۰ کامپیوتر آی مک که توسط یک شرکت برنامه نویسی چینی به سفارش گذاشته‌شده‌اند را آماده تحویل کند. قیمت آی مک ۲۷ اینچی اپل که توسط این شرکت با روکش طلا پوشانده می‌شود به حدود ۱۴ هزار دلار می‌رسد. جالب اینجاست که شرکت گلدجینی هر چیزی را که مشتریانش مدنظر داشته باشند طلاکاری می‌کند. از دوچرخه گرفته تا چوب بازی گلف. اما تصور نکنید که این شرکت به طلاکاری قناعت کرده، بلکه انواع روکش‌های ممکن ازجمله پوست کروکودیل و یا شترمرغ هم در منوی حق انتخاب مشتریان این شرکت قرار دارد.

البته به طرفداران کارهای شرکت گلدجینی توصیه‌شده که در خرید خود از طریق وب سایت این شرکت، دقت بسیاری داشته باشند چرا که قیمت برخی از کالاها در صفحه اصلی این وب‌سایت، تنها نیمی از قیمت کل است که به‌عنوان ثبت سفارش از خریداران دریافت می‌شود.


 

(3)(1)

4 نظر برای «آیفون ۶ اس ، اپل واچ و آی مک با روکش طلای ۲۴ عیار چند؟»

امکان ارسال نظر وجود ندارد