Handy Photo – ادیت و رتوش حرفه‌ای عکس


Handy


همه‌ی ما به عکاسی با گوشی‌های تلفن همراهمان علاقه‌ی بسیاری داریم اما مسلماً کیفیت این عکس‌ها به خوبی عکس‌هایی که با دوربین‌های دیجیتال می‌گیریم نخواهد بود. با این حال اپ‌های بسیاری وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانیم کیفیت عکس‌هایی که گرفته‌ایم را بالاتر ببریم؛ Handy Photo یکی از برنامه‌هایی است که دارای قابلیت‌های متعددی برای رتوش و ایجاد تغییر در تصاویر است.

رابط کاربری این برنامه بسیار ساده است و همه می‌توانند به راحتی از آن استفاده کنند. برای کار با این برنامه می‌توانید تصویری را از Library دستگاه به آن وارد کنید یا با دوربین موجود در برنامه عکسی بگیرید. با استفاده از ابزار رتوش موجود در این برنامه مانند ابزار ترمیم تصویر بر اساس رنگ‌های محیط می‌توانید به راحتی عیب‌های کوچک موجود در تصاویر مانند لک‌های پوستی یا دیگر خطوط و ایرادات موجود در نقاط مختلف تصویر را برطرف کنید.

اگر به کار با نرم‌افزار فوتوشاپ عادت دارید حتماً از قابلیت بریدن بخشی از یک تصویر و اضافه کردن آن به تصویری دیگر که اپ‌های ادیت عکس معمولاً فاقد آن هستند لذت خواهید برد. این برنامه همچنین ابزارهایی مانند Lasso، Brush و Eraser را نیز برای ادیت بهتر تصاویر در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

این برنامه علاوه بر تمام ابزارهای پیشرفته، حاوی فیلترهای مختلف نیز هست و بافت‌ها و قاب‌های متنوعی را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین می‌توانید فیلترها و بافت‌های مختلفی را نیز به سلیقه‌ی خود با هم تلفیق کنید تا تصویری خاص و متفاوت داشته باشید.

قابلیت‌های برنامه

 • قابلیت اصلاح رنگ تصویر به طور کامل یا در نقاط مورد نظر کاربر
   
 • قابلیت رتوش پیشرفته‌ی تصویر برای دستگاه‌های موبایل
   
 • قابلیت Move Me برای جدا کردن بخشی از تصویر و استفاده از آن به صورت جداگانه یا اضافه کردن آن به تصاویر دیگر
   
 • قابلیت Un-crop کردن تصویر و پر کردن حاشیه‌های آن
   
 • بافت‌ها و قاب‌های متنوع و جذاب
   
 • پشتیبانی تصاویر تا ۳۶ MP
   
 • پشتیبانی فرمت RAW

قابل نصب روی

iOS 5.1.1 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

اندروید ۴.۰ و بالاتر

قیمت

اپ‌استور: ۲.۹۹ دلار

ویترین سیبچه: ۱۲ هزار تومان

گوگل‌پلی: ۲.۹۹ دلار

لینک‌های دریافت

حجم نسخه‌ی آی او اس: ۷۹.۶ MB

حجم نسخه‌ی اندروید: ۴۸ MBbadge-new (1)badge-new (2)

برای خرید ریالی نسخه‌ی iOS  برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید.


 

(4)(0)