Inquire – اطلاعات جامع در مورد شهری که در آن حضور دارید


Curiosity


اگر به جست‌وجو در دایره‌المعارف ویکیپدیا علاقه دارید و علاوه بر آن می‌خواهید اطلاعاتی نیز در مورد محیط اطرافتان و شهری که در آن حضور دارید به دست آورید، می‌توانید از Inquire استفاده کنید. این برنامه با در نظر گرفتن محیطی که در حال حاضر در آن حضور دارید، می‌تواند اطلاعات مفید و جذابی را در مورد آن در اختیارتان قرار دهد.

هدف از ساخت این برنامه کمک به یاد گرفتن مطالب جدید و جذاب و کشف دنیای اطراف است. چه به شهری جدید سفر کرده باشید و چه بخواهید اطلاعاتی را در مورد محله‌ی خودتان به دست آورید، این برنامه می‌تواند بهترین راه برای یاد گرفتن مطالب جدید باشد.

بسیاری از ما از ویکیپدیا به عنوان اصلی‌ترین منبع به دست آوردن اطلاعات استفاده می‌کنیم اما Inquire می‌تواند تجربه‌ی ما در استفاده از این وب‌سایت را از یک جست‌وجوی ساده فراتر برده و مجموعه‌ای از اطلاعات جذاب را در مورد اتفاقات مختلف رخ داده در محل حضورمان به ما نشان دهد. این برنامه دارای چهار قسمت است که با اجازه‌ی دسترسی به موقعیت مکانی شما فعال شده و نقشه‌ای حاوی تصویر مکان‌های مهم و جذاب آن محدوده را همراه با مدخل ویکیپدیای مربوط به آن در اختیارتان قرار می‌دهد.

بخش دیگر این برنامه مقالات پرطرفدار روز، هفته و ماه گذشته را در ویکیپدیا در اختیار کاربر قرار می‌دهد؛ بخش دیگر آن نیز اطلاعات تاریخی مربوط به منطقه از جمله، نبردهای تاریخی انجام شده در آن محدوده، محل زندگی افراد مشهور و شخصیت‌های تاریخی و… را نمایش می‌دهد. در قسمت دیگری از این برنامه نیز می‌توانید مقالات دلخواهتان را علامتگذاری و برای مطالعه‌ی مجدد ذخیره کنید.

قابلیت‌های برنامه

 • قابلیت مشاهده‌ی اطلاعات تاریخی و جاذبه‌های مکانی که در آن حضور دارید
   
 • قابلیت انتخاب نقاط مختلف جهان از روی نقشه و مشاهده‌ی اطلاعات مربوط به آن‌ها
   
 • قابلیت نمایش موضوعات جالب روز در سراسر جهان
   
 • قابلیت نمایش اطلاعات جالب در مورد اماکن مختلف از جمله محل زندگی شخصیت‌های تاریخی، نبردهای تاریخی، لوکیشن تصویربرداری فیلم‌های مختلف و… برای گردشگران
   
 • سازگار با اپل واچ

قابل نصب روی

iOS 9.0 یا جدیدتر، آیفون، آیپد و آیپاد تاچ

قیمت

اپ‌استور: ۱.۹۹ دلار

ویترین سیبچه: ۸ هزار تومان

لینک دریافت

حجم: ۱۸.۱ MBbadge-new (1)

برای خرید ریالی برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید.


 

(1)(0)