تأیید حضور داشتن ۴ خروجی اسپیکر و فلاش دوربین بعد از انتشار تصاویر قاب محافظ آیپد ایر ۳


ipad_air_3_case_1


هفته گذشته تصویر شماتیکی از آیپد ایر ۳ منتشر شد که از تفاوت‌های ظاهری آن با آیپد ایر ۲ پرده برداشت. متوجه شدیم که این احتمال وجود دارد آیپد ایر ۳ از ۴ خروجی اسپیکر برای صدای فراگیر بهره‌مند بوده و همچنین اولین آیپدی باشد که مجهز به فلاش دوربین است.

این تصویر شماتیک که به‌احتمال‌زیاد توسط یکی از تولیدکنندگان آسیایی این تبلت به بیرون درز کرده، انگار کافی نبوده و حالا دو تصویر دقیق‌تر از قاب محافظ این تبلت منتشرشده که حضور این دو ویژگی را تأیید می‌کند. تصاویر این قاب توسط یکی از وب سایت‌های Alibaba منتشرشده، قیمت فروش عمده آن را به ازای خرید هر ۵۰۰ عدد، مبلغ ۳ الی ۴ دلار در نظر گرفته که با بالاتر بودن تعداد سفارش، از این هم ارزان‌تر فروخته خواهد شد.
 

قسمت‌های خالی اطراف بدنه نشان از حضور ۴ عدد بلندگو و قسمت خالی برای فلاش دوربین در پشت بدنه کاملاً مشخص هستند
 

همچنین بخش اتصال Smart Connector که فقط در آیپد پرو وجود داشت هم در این قاب‌ها در نظر گرفته‌شده است. این اتصال برای اتصال و تأمین برق لوازم اضافی آیپد نظیر کیبورد استفاده می‌شود. البته تصویر شماتیک منتشرشده در هفته گذشته، وجود داشتن Smart Connector را نشان نمی‌داد.
 

۶a0120a5580826970c01b8d155590d970c-800wi


از روی تصاویر این قاب می‌توان به ویژگی‌های ظاهری آیپد ایر ۳ پی برد اما جزییات سخت‌افزاری آن همچنان نامشخص است. این احتمال وجود دارد که این تبلت با رم ۴ گیگابایتی و پشتیبانی از قلم اپل عرضه شود. یکی از نکات جالب پیرامون انتشار تصاویر قاب‌های محافظ پیش از عرضه یک محصول، این است که برخی از این تولیدکنندگان به‌صورت خودجوش دست به ساخت قاب موردنظر خود می‌زنند و جزییات این قاب را صرفاً از روی شایعه‌های و اخبار غیررسمی منتشرشده تا آن زمان طراحی می‌کنند.


 

(2)(0)