تماشا کنید: آیا آیفون این ویدیو همان آیفون ۴ اینچی اپل یا آیفون ۶ سی است؟


First real 4-inch iPhone 2016 leaked video.mp4_000000000


وب‌سایت چینی M.I.C Gadget امروز ویدئویی را از یک آیفون منتشر کرده و مدعی شده که آیفون نشان داده‌شده در این ویدیو، همان آیفون ۶ سی اپل بوده که قرار است نهایتاً تا میانه‌های امسال معرفی و عرضه شود. این وب‌سایت چینی در توضیحات این ویدیو نوشته که این گوشی، اولین مدل از این آیفون بوده و مستقیماً از شرکت Foxconn (تولیدکننده آیفون‌های ۴ اینچی اپل) به جلوی دوربین آورده شده است.

همان‌طور که در این ویدیو مشخص است، این مدل بدنه‌ای کاملاً مشابه با آیفون‌های دو نسل اخیر داشته و فقط کمی کوچک‌تر به نظر می‌رسد. اما دقیقاً نمی‌توان با اطمینان گفت که نمایشگر آن ۴ اینچی است یا نه. اینکه این آیفون ازلحاظ ظاهر کاملاً مشابه با دو آیفون ۶ و ۶ اس خواهد بود، خیلی منطقی‌تر از این است که بگوییم اپل در این مدل به دنبال یک طراحی کاملاً جدید برای جایگزین کردن به‌جای آیفون ۵ اس بوده.
 

First real 4-inch iPhone 2016 leaked video.mp4_000013878


باوجوداینکه این وب‌سایت چینی توضیح دقیق‌تری در مورد این آیفون نداده است، اما تا به امروز شایعه‌های زیادی در مورد شباهت سخت‌افزاری آیفون ۴ اینچی، به آیپاد تاچ نسل ششم که چند ماه پیش روانه بازار شد منتشرشده‌اند. پردازنده با تراشه A8 ، یک یا دو گیگابایت رم، وای فای ۸۰۲.۱۱ac ، بلوتوث نسل ۴.۱ ، دوربین پشتی ۸ مگاپیکسلی و دوربین جلویی ارتقا یافته f/2.2 و حافظه‌های ۱۶ و ۶۴ گیگابایتی ازجمله مشخصاتی هستند که چندین بار به آن‌ها اشاره‌شده است. همچنین نام نهایی این گوشی هنوز مشخص نبوده و نام‌های آیفون ۶ سی ، آیفون ۷ سی و آیفون ۵ ای همچنان برای آن محتمل هستند .قیمت این آیفون چیزی در حدود ۵۰۰ دلار خواهد بود تا نزدیک به ۱۵۰ دلار ارزان‌تر از آیفون ۶ اس به دست خریدارانش برسد.
 

دانلود ویدیو


 

(0)(0)