LivePapers – تبدیل عکس‌های معمولی به عکس زنده


tweak-cydia-livepapers-iphone


قابلیت گرفتن عکس‌های زنده (Live Photos) یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های آیفون‌های ۶ اس و ۶ اس پلاس است و برنامه‌های زیادی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانیم والپیپرهای جذابی برای این دستگاه‌ها بسازیم، اما معمولاً انتخاب‌های محدودی پیش‌رویمان قرار دارند. اپ Livepapers می‌تواند به ما کمک کند این مشکل را به سادگی حل کنیم.

اصلی‌ترین دلیل جذابیت این برنامه این است که می‌تواند عکس‌های معمولی دلخواه کاربر را با کمک افکت‌ها و فیلترهای مختلفی به عکس زنده تبدیل کند؛ این اپ با تمام دستگاه‌های دارای iOS 9.2 یا جدیدتر کار می‌کند و در نتیجه برای استفاده از آن نیازی نیست حتماً آیفون‌های ۶ اس و ۶ اس پلاس داشته باشید.

استفاده از این برنامه بسیار آسان است؛ تنها کافی است عکسی را از Library دستگاهتان انتخاب کنید یا عکس جدیدی بگیرید و بعد ابعاد و زومِ آن را طبق سلیقه‌ی خود تنظیم کنید و با زدن کلید Next، عکس زنده‌ای داشته باشید. اگر فیلتر استاندارد برنامه را که کمی تار است دوست نداشته باشید، می‌توانید از ۶ فیلتر جذاب دیگری که در این برنامه گنجانده شده‌اند نیز استفاده کنید.

برای مشاهده‌ی پیش‌نمایش تصویر در دستگاه‌های ۶ اس و ۶ اس پلاس می‌توانید از قابلیت لمس سه بُعدی و در دیگر دستگاه‌ها از نگاه داشتن دست خود روی صفحه استفاده کنید. هنگامی که از نتیجه‌ی کار خود راضی شدید، می‌توانید تصویر نهایی را در دستگاه خود ذخیره کنید یا آن را درشبکه‌های مختلف اجتماعی به اشتراک بگذارید.

توجه داشته باشید که گرچه با استفاده از این برنامه می‌توانید در دستگاه‌های دیگر نیز عکس زنده بسازید و این عکس‌ها در دیگر دستگاه‌ها نیز قابل مشاهده هستند، اما قابلیت ثبت عکس زنده در حال حاضر تنها برای دستگاه‌های ۶ اس و ۶ اس پلاس در دسترس است.

قابلیت‌های برنامه

  • قابلیت ساخت عکس‌های زنده با دستگاه‌های آی او اس

قابل نصب روی

iOS 9.2 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

قیمت

اپ‌استور: ۱.۹۹ دلار

ویترین سیبچه: ۸ هزار تومان

لینک دریافت

حجم: ۱۱.۹ MBbadge-new (1)

برای خرید ریالی برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید.


 

(1)(0)