تحلیل‌گر KGI: آیفون ۴ اینچی جدید و آیپد ایر ۳ در رویداد ماه مارس رونمایی می‌شوند


ipad-air2015


تحلیل‌گر خوش‌سابقه و تایوانی KGI Securities ، در تازه‌ترین اظهارنظر خود در مورد برنامه‌های بعدی اپل، به رویداد ماه مارس و همچنین معرفی دو محصول جدید از سوی اپل اشاره کرده است. وی اول‌ازهمه آیفون ۴ اینچی بعدی اپل را هدف قرار داده و ابراز کرده که باوجود توجهات خاصی که در این چند ماه به سمت این محصول بود، اما عرضه آن تفاوت شگرفی در میزان فروش اپل نخواهد داشت. او دلیل اینکه این محصول به‌زودی فراموش خواهد شد را اول‌ازهمه، ۴ اینچی بودن نمایشگر آن یادکرده و دلیل بزرگ دیگر را، احتمال استفاده از یک طرح قدیمی و از رده خارج که دو آیفون پرچمدار این شرکت در این ۲ سال از آن استفاده کرده‌اند دانسته است.
 

c9432858291d8dff61a5f7ce65ff6a03da90f374_4878.0

تصویر منتسب به آیفون ۶ سی 
 

اما از طرف دیگر، اطلاعات مینگ چی کو در مورد آیفون ۷ و همچنین آیپد ایر ۳ بسیار کم‌تر از محصولات گذشته اپل در چنین زمان و پیش از معرفی آن‌ها است. تنها پیش‌بینی او از آیپد ایر ۳ ، زمان عرضه آن است و اینکه تبلت ۹.۷ اینچی جدید این شرکت احتمالاً در همان رویداد ماه مارس (اسفندماه) رونمایی خواهد شد. آیپد ایر ۲ در حدود دو سال پیش با پردازنده A8X عرضه شد و احتمال می‌رود که مدل جدید این تبلت شاهد تغییرات بزرگ سخت‌افزاری و ظاهری باشد. او در مورد علت عرضه آیپد ایر ۳ در این زمان اضافه کرده که چون آیپد ایر ۳، سال قبل و به دلیل تمرکز اپل بر روی عرضه آیپد مینی ۴ و آیپد پرو کنار گذاشته شد، برای همین اپل قصد ندارد که طرفداران این تبلت را بیشتر از این منتظر نگه دارد.
 

конц


به گفته او اپل در حال حاضر مشغول کار بر روی تراشه‌های سری A با فناوری سیستم روی یک چیپ خود است تا علاوه بر بهینه‌سازی عملکرد، رزولوشن بالاتر دوربین، دوام باتری بهتر و قدرت بیشتری را نسبت به نسل قبلی خود ارائه بدهند.درصورتی‌که سیکل رونمایی محصولات اپل امسال هم به‌مانند گذشته تکرار شود، شاهد آیفون ۷ کاملاً دگرگون‌شده و جدیدی خواهیم بود که به‌احتمال‌زیاد فاقد جک ۳.۵ میلی‌متری صدا بوده و شاید ضدآب بوده و قابلیت شارژ بی‌سیم را داشته باشد.

علت اینکه مینگ چی کو، رویداد ماه مارس را زمان محتمل‌تری برای معرفی این دو محصول دانسته و کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل را مدنظر قرار نداده، این است که معمولاً در این کنفرانس، تمام تمرکز اپل بر روی توسعه نرم‌افزاری است.
 

apple-wwdc-2015

کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل ۲۰۱۵

 

(0)(0)