انتشار الگوی آیپد ایر ۳ که مجهز به ۴ خروجی اسپیکر و فلاش دوربین پشتی است


iPad-Air-3-


سال گذشته اپل تصمیم گرفت که علاقه‌مندان به آیپد ایر ۳ را یک سال دیگر منتظر عرضه مدل جدیدتر از این تبلت ۹.۷ اینچی نگه ‌دارد. اما به نظر می‌رسد که امسال زودتر از همیشه با سومین آیپد ایر اپل آشنا خواهیم شد. امروز تصویری از یک الگوی منتسب به آیپد ایر ۳ منتشرشده که خبر از اضافه شدن دو ویژگی جدید به آن را می‌دهد.
 

۱۵۶۸۲-۱۲۱۰۱-ipad-air-3-plans-ipad-7-l


اگر این تصویر واقعاً متعلق به آیپد ایر ۳ باشد، می‌توان گفت که این تبلت یکی از ویژگی‌های بزرگ‌ترین عضو خانواده آیپد‌ها را یدک خواهد کشید. آیپد پرو تنها تبلت اپل است که مجهز به چهار شیار بلندگو برای در اختیار قرار دادن صدای فراگیر است. این ویژگی آیپد پرو در سال گذشته، بسیار موردتوجه قرارگرفته و به نظر می‌رسد که اپل قصد دارد این ۴ شیار را در آیپد ایر ۳ هم قرار بدهد.

نکته دیگر این تصویر، نقطه جدیدی است که در پایین دوربین پشتی آیپد دیده می‌شود. تنها برداشتی که از این تکه اضافی می‌توان داشت این است که اپل به این نتیجه رسیده تا فلاش دوربین را به آیپد اضافه کند. سال‌هاست که دوربین‌ آیپد بدون فلاش بود و بسیاری از کاربرها هم این موضوع را پذیرفته‌‌اند که این تبلت مناسب تصویربرداری در نور کم نیست. اما ممکن است که این موضوع از امسال تغییر کند و در این صورت می‌توان روی دوربین آیپد ایر ۳ حساب بیشتری باز کرد.

البته این تصویر که توسط وب سایت فرانسوی زبان Nowhereelse منتشرشده، هنوز منبع اصلی آن تأیید نشده و استیو همرستوفر سردبیر این وب‌سایت از بابت معتبر بودن آن چندان مطمئن نیست. به‌هرحال تا تأیید نهایی این خبر باید از آن را تنها در حد یک شایعه باور کرد.
 

apple-ipad-air-3


 

(0)(0)