Newsela – تقویت مهارت خواندن و درک مفاهیم انگلیسی با کمک اخبار


Newsela


خواندن و درک مفاهیم، یکی از اصلی‌ترین و کاربردی‌ترین مهارت‌های هر زبان است که دانش‌آموزان و زبان‌آموزان بسیاری در آن دچار مشکل می‌شوند و افراد بسیاری به دنبال راهی برای بهبود و پیشرفت در آن هستند. یکی از بهترین راه‌ها برای تقویت این مهارت، مطالعه‌ی اخبار است و Newsela نیز برنامه‌ی جدیدی است که به زبان‌آموزان کمک می‌کند این مهارت را تقویت کنند.

همان‌طور که از نام این برنامه نیز پیداست، متون خبری مناسب برای سطح دانش کاربر را در اختیار او قرار می‌دهد. این متون از سرویس‌های خبری معتبر انتخاب می‌شوند و کاربر می‌تواند با حرکت دادن انگشت خود به سمت بالا یا پایین سطح دشواری لغات را بر اساس میزان توانایی و درک خود تغییر دهد و همزمان با مطالعه‌ی متون خبری سطح دانش زبان و دایره‌ی واژگان خود را افزایش دهند.

بعد از اتمام مطالعه‌ی مقالات، زبان‌آموزان می‌توانند در آزمون‌هایی نیز شرکت کنند؛ این برنامه همراه با پیشرفت مطالعه‌ی زبان‌آموزان و شرکت آن‌ها در آزمون‌ها، سطح متون خود را نیز به صورت خودکار بالاتر می‌برد تا بتواند از این طریق سطح دانش زبان‌آموزان را نیز بالاتر ببرد. کاربران همچنین می‌توانند روند پیشرفت خود را نیز در طول مدت زمان استفاده از این برنامه مشاهده کنند.

قابلیت‌های برنامه

 • دریافت روزانه چهار مقاله از منابع خبری معتبر
   
 • قابلیت جست‌وجو در آرشیو تمام مقالات به صورت آنلاین و آفلاین
   
 • قابلیت تغییر سطح دشواری متن تنها از طریق کشیدن انگشت روی صفحه
   
 • قابلیت آزمون دادن به صورت آنلاین و آفلاین
   
 • قابلیت دنبال کردن و مشاهده‌ی روند پیشرفت در زمان واقعی
   
 • قابل استفاده برای معلمان و تعیین تمرینات

قابل نصب روی

iOS 8.1 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

لینک دریافت

حجم: ۵۰ MBbadge-new (1)


 

(0)(0)