به کمک این برنامه رایگان، به راحتی آیفون خود را به حالت ریکاوری برده و یا از آن خارج نمایید


reiboot recovery iphone


برای اکثر کاربران آیفون، آیپد یا آیپاد پیش‌آمده که بعد از روشن کردن دستگاه خود با لوگوی عجیب و  قرمزرنگ اتصال به آیتونز مواجه شده باشند. معمولاً در این زمان به فکر فرورفته و به دنبال علت رخ دادن چنین مشکلی می‌گردیم. بعدازاینکه دلیلی را برای این کار پیدا نکردیم، به دنبال راه‌حل بازگشت به حالت عادی می‌گردیم و نگران از دست رفتن اطلاعات مهم دستگاه خود هستیم.
 

stuck apple logo itunes logo.


اما مشکلات مرتبط با دستگاه‌های آی او اسی، فقط مواجه‌شدن با این تصویر نیست. گاهی هم ممکن است که بعد از روشن کردن دستگاه، ممکن است به هر دلیلی نمایشگر آن بر روی لوگوی اپل باقی‌مانده و به‌طور کامل روشن نشود. پیش‌ازاین در مطلب معرفی و آموزش وارد شدن به حالت ریکاوری و حالت DFU ، روش‌های حل این دسته از مشکلات را برای شما توضیح داده بودیم. ولی در این مطلب قصد داریم تا برنامه‌ای را معرفی کنیم که به‌راحتی دستگاه شمارا در حالت ریکاوری قرار داده و اجازه می‌دهد که آیفون یا هر دستگاه آی او سی دیگر خود را با یک کلیک نجات دهید.

با این برنامه، علاوه بر وارد شدن و خارج شدن از حالت ریکاوری، می‌توانید وارد و یا خارج از حالت DFU هم بشوید و به‌این‌ترتیب کنترل بیشتری را بر روی فرموری که قصد دارید نصب کنید خواهید داشت، مثلاً قصد داشته‌اید تا دستگاه خود را دانگرید کنید. 

Reiboot برنامه نسبتاً رایگان و جایگزین مناسبی برای آیتونز در این مواقع است که با ظاهری ساده، کمکتان می‌کند تا مشکلات حیاتی دستگاه خود را برطرف نمایید. البته در صورت خریداری کردن آن می‌توانید از امکانات کامل‌تری نظیر بکاپ گرفتن، یا بازگردانی بکاپ، مسدود کردن تبلیغات، افزایش سرعت دستگاه و پاک‌سازی فایل‌های اضافه هم استفاده نمایید.
 

main-interface


البته بیشتر کارهای بالا را با آیتونز هم می‌توانید انجام دهید و مدنظر ما، همان سهولت در ورود و خروج از حالت DFU و ریکاوری است. Reiboot قابلیت نصب بر روی تمامی رایانه‌های ویندوزی و سیستم‌عامل OS X را داشته و از تمامی نسخه های iOS پشتیبانی می کند.

دانلود برای ویندوز

دانلود برای مک


 

(0)(7)