The Converted – تبدیل واحد به شیوه‌ای متفاوت


Converted


برای همه‌ی ما پیش آمده که ناگهان مجبور شویم مقیاس‌ها یا واحدهای پولی مختلف را به یکدیگر تبدیل کنیم و به همین دلیل همراه داشتن یک اپ تبدیل واحد همیشه می‌تواند بسیار مفید باشد. طرز استفاده از بیشتر اپ‌های تبدیل واحد، مشابه هم است اما The Converted یک برنامه‌ی نسبتاً متفاوت است.

اکثر اپ‌های موجود برای تبدیل واحد، رابطه‌ی موجود میان واحد‌ها را نمایش نمی‌دهند؛ اما این برنامه نه تنها واحدهای مورد نظرمان را به یکدیگر تبدیل می‌کند، بلکه تصویری کلی از چگونگی تبدیل واحدها و نسبت‌های موجود میان آن‌ها را نیز نمایش می‌دهد و به دلیل همین تفاوت با دیگر اپ‌های مشابه، یاد گرفتن طرز کار آن نیز به زمان بیشتری نیاز دارد. هنگامی که این اپ را نصب می‌کنید، راهنمای طرز استفاده از آن نیز نمایش داده می‌شود و این راهنما تا هر زمان که احساس کنید به آن نیاز دارید فعال باقی خواهد ماند تا آن را در تنظیمات برنامه غیرفعال کنید.

نمای اصلی این برنامه از دو واحد اصلی تشکیل شده است که در دو طرف چپ و راست برنامه قرار گرفته‌اند و یک خط درجه‌بندی شده نیز در میان آن‌ها قرار دارد که می‌توانید برای کاهش یا افزایش رقم مورد نظر خود از آن استفاده کنید. این برنامه معمولاً ارقام مربوط به مقیاس‌های تبدیل شده را گرد می‌کند اما اگر به رقم دقیق احتیاج داشته باشید، می‌توانید برای فعال کردن حالت اندازه‌گیری دقیق، انگشت خود را چند ثانیه روی صفحه نگاه دارید و برای خروج از این حالت نیز روی دو خط کوچک موازی که در قسمت میانی پایین صفحه قرار گرفته‌اند استفاده کنید.

این برنامه حاوی بیش از ۵۰۰ واحد مختلف است که واحدهای پولی (این واحدها به هنگام اتصال دستگاه به اینترنت به صورت خودکار به روز می‌شوند) و واحدهای مختلف وزن، طول، دما، مساحت، حجم و سرعت را شامل می‌شوند و می‌توانید واحدها و مقیاس‌های پرکاربرد خود را نیز برای دسترسی سریع علامتگذاری کنید.

قابلیت‌های برنامه

 • قابلیت تبدیل مقیاس‌ها در رابط کاربری جذاب و متفاوت
   
 • نمایش اختلاف میزان واحدها نسبت به یکدیگر
   
 • تبدیل بیش از ۱۶۵ واحد پولی که به صورت روزانه و با اتصال به اینترنت به‌روزرسانی می‌شوند
   
 • قابلیت استفاده بدون نیاز به اینترنت
   
 • قابلیت تشخیص و نمایش واحدهای پولی رایج در محدوده بر اساس موقعیت مکانی کاربر
   
 • سازگار با اپل واچ
   
 • دسترسی و تبدیل سریع واحدها با استفاد از اپل واچ

قابل نصب روی

iOS 7.0 یا جدیدتر، آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ

قیمت

اپ‌استور: ۵.۹۹ دلار

ویترین سیبچه: ۲۴ هزار تومان

لینک دریافت

حجم: ۳.۲ MBbadge-new (1)

برای خرید ریالی برنامه، ویترین سیبچه را دریافت کنید.


 

(2)(3)

2 نظر برای «The Converted – تبدیل واحد به شیوه‌ای متفاوت»

امکان ارسال نظر وجود ندارد