همراه عزیز سیبچه

سلام

در چند سالی که از عمر سیبچه گذشت سعی کردیم موانع استفاده از App Store مانند عدم دسترسی به شیوه‌های پرداخت بین‌المللی، فیلترینگ‌های ناعادلانه‌ی شرکت اپل و عدم امکان نشر اپلیکیشن‌های برنامه‌نویسان مقیم ایران را با ایجاد بازارچه‌ی اپلیکیشین‌هایiOS  فارسی از پیش روی شما برداریم.

در این راه با موانع فنی و اجرایی زیادی روبه‌رو شدیم که به لطف استعدادهای بومی از آن‌ها عبور کرده و به بازار تولید محتوای ایرانی با حفظ حق و حقوق تولیدکنندگان، رونق بخشیدیم. مسیر سخت و طاقت‌فرساست ولی استقبال و تشویق شما علی‌رغم بیشتر شدن محدودیت‌های ایجاد شده توسط شرکت اپل به ما امید و نیروی حرکت می دهد.

با توجه به سیاست‌های شرکت اپل، برای ما مشخص بود که استفاده از بازارچه‌ی سیبچه به شکل فعلی در دراز مدت امکان‌پذیر نخواهد بود. لذا پروژه‌ی ویترین سیبچه از یک سال قبل در این مجموعه آغاز شده و از ابتدای سال به عنوان محصولی جدید معرفی و اجرا شد.

اکنون با ارائه‌ی نسخه‌ی iOS 9 محدودیت‌های فنی به حداکثر رسیده و ادامه‌ی کار برای بازارچه، کاربران و همچنین توسعه‌دهندگان با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو شده است. لذا از این پس برای دریافت نرم‌افزارهای اپل می‌توانید از طریق بازارچه‌ی Vitrin Sibche اقدام کنید. برای نصب این نرم‌افزار کافی است روی لینک زیر کلیک کنید؛ همچنین با جست‌وجوی Vitrin Sibche در App Store نیز امکان نصب برای شما فراهم می گردد.


badge-new (1)button2
  • خرید از App Store با کارت‌های عضو شبکه‌ی شتاب

  • نصب تمامی اپلیکیشن های موجود روی App Store

  • امکان خرید Gift Card و دریافت آنی

  • استفاده از حساب اعتباری بازارچه‌ی سیبچه در خریدهای ویترین سیبچه

  • به‌روزرسانی اپلیکیشن‌های دریافت شده به صورت مستقیم و بدون واسطه


لازم به ذکر است که برای استفاده از ویترین سیبچه حتماً باید از Apple ID بازارچه‌ی آمریکا استفاده کنید؛ در صورتی که اپل آیدی ندارید از طریق لینک زیر می‌توانید به راحتی و گام‌به‌گام با روش ساخت آن آشنا شوید:

button2توجه داشته باشید که استفاده از ویترین با حساب کاربری قبلی امکان‌پذیر است و اعتبار شما در این حساب محفوظ باقی می‌ماند. ما نیز تمامی تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا اپلیکیشن‌های ایرانی موجود روی سیبچه را به ویترین سیبچه منتقل کنیم و قدردان صبر وتحمل شما هستیم.

در پایان، ضمن عرض پوزش مجدد به دلیل مشکلات و اختلالات دسترسی ایجاد شده طی روزهای گذشته، از شما دعوت می‌کنیم ضمن استفاده از "ویترین سیبچه" ما را در تکمیل این بازارچه همراهی کنید و مثل همیشه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

از شکیبایی و همراهی همیشگی شما بسیار سپاسگزاریم.

Support@sibche.ir
021-42779900

تهران - یوسف آباد - انتهای جهان آرا - کوچه شصت الف - پلاک ۱۱ - کد پستی: ۱۴۳۶۸۶۳۷۹۳

اگر دوست ندارید شماره‌های بعدی خبرنامه را دریافت کنید، توسط این لینک [UNSUBSCRIBE] عضویت خود را لغو کنید.